Dažniausiai užduodami klausymai

Ką veiki?

Tave :D

Kokias programas naudojate video kūrimui?

 Filmavimui - Dxtory arba FRAPS, montavimui - Premiere CS6, video miniatūroms - Photoshop. Livestream metu naudojame OBS (Open Broadcaster Software).

Ar galima patekti į VCh?

Atleiskit, bet VCh naujų narių neieško. VCh yra draugų pažįstamų realybėje ratas kurį sieja žaidimai, youtube ir kitos multimedijos sritys. Todėl atsitiktinių žmonių iš interneto, kurie tik ieško linksmos kompanijos pažaisti, priimti negalime. Tačiau niekas jums nedraudža lankytis mūsų teamspeak serveryje (adresas: ts.vch.lt). 

Kas yra VCh komandos nariai?

Vėjavaikis, Fobas, Petriox, Lebro, DoubleJ ir Tylenius. Pilno ir apibrėžto VCh narių sąrašo neturime ir per daug nesukam galvos, kas yra kas. Mums svarbiau yra turėti draugus, negu dėlioti titulus. Jeigu žmogus yra geras mūsų draugas ir niekas neprieštarauja, kad jis būtų komandos narys, telieka tik nuspręsti jam pačiam.

Kokiose erdvėse galima jus rasti?

Mūsų teamspeak adresas: ts.vch.lt
Facebook puslapis: https://www.facebook.com/VCh.lt

Kaip su jumis susisiekti?

Galite rašti mūsų facebook puslapiui:  https://www.facebook.com/VCh.lt 

Arba galite mus surasti mūsų teamspeak serveryje ip adresu: ts.vch.lt. (nors ir negalite mūsų poke'inti, galite rašyti asmenines žinutes, rašydami būkyte kantrūs ir uždauotkite konkretų klausimą, kad galėtumėm nesuniai atsakyti)

Įspėjimas: Męs nebendraujame Skypu, nesiunčime failų ir neprašome pinigų už neaiškias paslaugas arba tam kas pas mus pakliūtumėt. Būkite atsargųs nes yra namažai apgavikų ir apsimetėlių.

Iš kur gauti (Įrašykite žaidimo/programos pavadinimą)?

Visų pirma męs šiuo klausimu nelabai galime jums padėti, nes męs ne GOOGLE.

O rimčiau daugelis žaidimų nėra nemokami, taigi juos teks pirkti. Negi gaila atsilyginti žmonėm kurie sukūrė produktą kuris jums suteikia galybę džiaugsmo?

Pora iš daugelio vietų kurios pardavinėja žaidimus:

Jeigu visgi per brangu tai žaidimam dažnai būna nuolaidos išpardavimai ir rinkiniai už juokingą kainą dažnai su nuolaidom iki 90% aiškų įprastenės nuolaidos yra 75%. Puslapis https://www.humblebundle.com/ kiekvieną savaitę leidžia mokėti kiek jums negaila už rinkinius žaidimų taigi neretai galima žadimus pirki už 1 dolerį ir palaukus galima sulaukti labai gerų rinkinių ir nusipirkti savo mėgstamą žaidimą už labai prieinamą kainą, dažnai pigiau negų pica ar kebabas.

Aišku kartais galite išgirsti apie vietas kuriose galite gauti žaidimus, bet manau jos skirtos tik pamėginti ar žaidimas jums tikrai patinka ir ar jis vertas savo kainos ir jeigu jis jums patiko ir jūs jį galite sau leisti finansiškai tačiau kažkodėl jo neperkate tai jųs tikrai negerbiat kūrėjų ir turėtumėt jausti dėl to gėdą.